логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Зрозуміти систему середньої освіти в Іспанії є нелегким завданням, особливо якщо враховувати наявність мовного бар'єру. Невеликий опис системи шкільної освіти в Іспанії допоможе розібратися в тому, що виділяє її серед інших європейських країн з престижною освітою.

Середню освіту в Іспанії можна отримати, закінчивши одну з трьох шкіл: державну, напівдержавну або приватну.

Навчання в державних школах проходить на безкоштовній основі. Все фінансування йде безпосередньо за рахунок Іспанії. Тому, іспанські державні школи, здебільшого, мають застаріле обладнання та слабко розвинену інфраструктуру. Напівдержавним школам виплати гарантуються церквою та місцевою владою. Вони вирізняються інтенсивним вивченням іноземних мов. Обидва типи шкіл ведуть навчання за іспанською системою освіти та закриті для іноземних студентів.

Выпускники школы-пансиона в ИспанииШкільна освіта вважається обов'язковою для всіх іспанців і триває з 6 до 16 років. З 12 до 16 років студенти навчаються 4 роки у середній школі, після чого складають іспити для одержання сертифіката про середню освіту – ESO. Цей екзамен важливий для тих, хто має намір навчатися у старшій школі. Після 16 років студенти постають перед вибором – продовжувати навчання за програмою Bachillerato, щоб потім вступити в університет, або за formacion professional – програмою робочої спеціальності, яка готує до подальшого працевлаштування та містить практику.

Школи в Іспанії істотно піднялися у світових рейтингах за останні 20 років, коли в країні почали широко впроваджувати освітні реформи та збільшувати фінансування навчальних закладів. Однак, навчання в Іспанії продовжує поступатися високим європейським стандартам, які диктують Великобританія, Швейцарія та Німеччина. Тим не менш, залишається достатня кількість іноземних студентів, які хочуть отримати диплом саме іспанського університету. У такому разі навчання для іноземних студентів розглядається в приватних міжнародних школах.

Навчання в Іспанії в приватних школах також передбачено англійською мовою. Приватні школи Іспанії пропонують низку навчальних програм, і, найчастіше, студенти обирають між британською A-level або міжнародною системою International Baccalaureate. Навчання в міжнародних іспанських школах також окреслюється вивченням обов'язкових предметів із переліку іспанських дисциплін, в тому числі іспанської мови. Важливо й те, що іноземним студентам доведеться вивчати офіційну мову регіону, в якому розташована школа. Навчання в школі в Іспанії, хоч і в міжнародній, має безліч національних особливостей, які слід враховувати.

Школьники на кампусе школы в ИспанииІспанія пропонує стільки цікавих занять, місць і подій, що кожен зможе знайти для себе щось особливе. Тому діти, яким випадає щаслива нагода стати студентами шкіл в Іспанії, намагаються максимально використовувати свій вільний час. Під час екскурсій до національних парків, занять різноманітними водними видами спорту, гулянь на традиційних фестивалях або дегустаціях місцевої їжі - студенти потроху переймають іспанський колорит. А весела та енергійна Іспанія – саме та країна, яка зможе зацікавити будь-яку дитину.

Для наших клієнтів ми намагаємося підібрати лише найкращі школи Іспанії, адже наші співробітники особисто відвідали більшість з них, тому можуть провести грунтовну консультацію. Поки навчання в іспанських університетах залишається тільки мрією багатьох, отримання середньої освіти в Іспанії значно наближує дитину до цієї заповітної мети.

 
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: