логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Однією з найпоширеніших країн для вивчення англійської мови залишається Великобританія. Вчити англійську для дітей в Англії можна в декількох локаціях. Хоча більшість таборів розташовані на кампусах шкіл-пансіонів, є програми і на базі мовних центрів, відкриті протягом усього року. Дійсно, одна з причин такої популярності вивчення англійської мови у Великій Британії в тому, що діти знаходяться на закритих шкільних кампусах. Англійські школи мають простору територію, де діти можуть займатися різними видами спорту й проводити дозвілля на свій смак. Англійська мова тут постійно чується з вуст учасників табору, адже співробітники шкіл підбирають такі заходи, які стимулюють дітей розмовляти англійською мовою.

Невід'ємною частиною вивчення англійської мови в Англії стане програма екскурсій. У міжнародних англійських таборах екскурсії є не тільки елементом дозвілля, але ще й роблять значний внесок у розуміння студентами культурних традицій, історії англійців. Англійська мова для школярів не обмежиться підручниками, адже дітей чекає наочне уявлення про життя й культуру населення. Цікавим буде досвід перебування в середовищі міжнародних студентів, які щороку вирушають вивчати англійську в дитячих таборах Великобританії. Зустрічаючи ровесників з різних країн, діти зможуть практикувати англійську мову, спілкуючись між собою і відкриваючи для себе світ через живе спілкування.

Англія завжди асоціюється з традиційним навчанням. І це насправді так, навіть якщо розглядати дитячі табори. Тому батьки, які мають намір відправити дитину в англійську школу, обов'язково повинні запланувати поїздку дитини на короткі канікули. Часто табори організовуються або самими школами, які багато в чому повторюють підхід викладачів до дітей, як це заведено в школах. Середня освіта в Англії залишається однією з найсильніших у світі, тому вимагає високої підготовки студентів, які хочуть навчатися там. Особливо це стосується рівня англійської мови. Вивчати англійських мову в дитячих таборах Англії означає готуватися до вимог, які можуть висувати середні школи для вступу. Незважаючи на те, вибирає дитина вивчення англійської мови для подальшого навчання або комбінує його з розвагами, в Англії все на найвищому рівні.

Оцінка: 
Середнє: 5 (17 голосів)

Поділитися: