логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Вивчення англійської мови для дітей в Італії стає більш популярним серед європейців. Все завдяки тому, що Італія досить комфортна країна для будь-якого виду дитячого відпочинку. Тому ті батьки, які шукають табір із заняттями з англійської мови своїй дитині в Європі, можуть сміливо зупиняти свій вибір на Апеннінському півострові. Клопоту з візою для дитини буде менше, ніж, скажімо, з візою до Великобританії, а програми будуть суттєво дешевшими. А те, що Італію буде цікаво відвідати дітям, не викликає сумнівів.

Більшість італійських мовних таборів розташовані на півдні країни та приймають дітей в сезон літніх канікул. Табори орендують територію готелів та туристичних комплексів в курортних селищах, тому навчання тут буде проходити інакше. Заняття з англійської мови проводяться в спеціальних учбових класах та простонеба, наприклад, на затишних терасах або у внутрішніх двориках. Діти вчать мову з великим інтересом, коли не нудяться в аудиторіях. Викладачі, які навчають дітей в італійських таборах, вміють працювати з учнями шкільного віку, підбираючи їм цікаві завдання та вправи на закріплення матеріалу. Англійська мова на канікулах в Італії багато в чому вчиться добре з-за креативних табірних програм, наприклад, спортивних ігор, шоу талантів або конкурсів. Пощастить дітям, які відправляться в табір з власним пляжем. Вивчення англійської мови буде перериватися на купання і водні розваги.

колаж вивчення англійської мови для дітей в італії

Англійську в Італії для школярів можна комбінувати з чимось традиційно італійським. Наприклад, заняттями з кулінарії чи мистецтва. Не обійдуть осторонь і захоплюючі екскурсії, за допомогою яких діти познайомляться з різними регіонами країни. Екскурсійні поїздки обов'язково будуть містити відвідування музеїв, художніх галерей, архітектурних ансамблів. Навіть якщо діти їдуть вивчати англійську, вони перебуватимуть в середовищі італійської культури, і їм ніяк не вдасться її ігнорувати. Спілкування англійською буде підтримуватися співробітниками таборів, а діти зможуть спілкуватись іноземною мовою зі своїми ровесниками. Нехай школярі й не потрапляють в тотальне англомовне середовище, але зате вивчать англійську на канікулах в Італії, пізнаючи культуру та традиції цієї країни.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: