логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

обучение в ЧехииОсвіта в Чехії приваблює іноземних студентів європейськими стандартами та доступністю. Державні університети Чехії залишаються заповітною мрією випускників шкіл з України й країн СНД, адже важко знайти більш практичний спосіб отримання європейського диплому.

Навчання у Чехії, а саме у середній школі, змусить іноземних студентів відповідати мовним критеріям, адже обов'язкове знання чеської мови для вступу в державний університет поставило в безвихідь не одного амбітного абітурієнта. На цьому й робиться основний акцент навчальних програм у старших класах, де, починаючи з 9 класу, іноземних студентів готують до навчання в майбутній спеціалізації. Крім того, навчання в Чехії буде до душі студентам, які люблять природу, іноземні мови та спорт.

Канікули в Чехії. Літній табір в Чехії

Чехія як один з найпопулярніших напрямків для шкільних поїздок вже давно пропонує свої мовні курси дітям з європейських країн. Так, канікули в Чехії не обмежуються тільки екскурсіями, коли дитина відвідуватиме мовний табір в Чехії.

дети на каникулах в ЧехииАнглійський табір в Чехії цікавий тим, що навчання проходить під керівництвом викладачів з Британії, але учасники програм знаходяться в середовищі європейського колориту. Особливо, коли канікули проходять у Празі – адже більшість мовних шкіл розташовані саме в столиці. Мовний табір у Празі незмінно поєднує в собі повноцінну культурно-пізнавальну програму, з прогулянками по старому центру та виїздами за межі міста.

Сезонні програми чеської або англійської мови розроблені з урахуванням потреб юних студентів і дозволяють провести літні канікули, осінні канікули або потрапити в зимовий табір у Чехії.

Зимові канікули в Чехії залучають студентів у підготовку до Різдва та Нового року. Такі програми дають хорошу практику розмовної чеської мови і глибоке культурне занурення. Для непосидючих дітей, літні канікули в Празі з вивченням англійської мови можна поєднати з футбольними тренуваннями або грою в КВН.

Літній табір в Чехії стане справжньою знахідкою для студентів, які готуються до вступу в чеські університети. Табір у Чехії з такою спрямованістю буде містити не тільки уроки чеської мови, але й комбінувати їх із вивченням англійської та культури країни.

Чеська мова зміцнює свої позиції в діловому світі та є ключем до отримання безкоштовної освіти в державних університетах країни, тому літні табори, як і зимові канікули в Празі внесуть свій істотний внесок у майбутнє дитини. Тепер, плануючи канікули своїй дитині, сміливо звертайте увагу й на мовний табір у Празі!

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (3 голосів)

Поділитися: