логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Чеська мова в Чехії для дітей

Каталог шкіл

Вирушаючи в Чехію на канікули, варто подумати про те, чи не об'єднати туристичну поїздку з вивченням чеської мови? Чому б не розглянути можливість поїхати вивчати чеську на батьківщині в середовищі носіїв мови? У будь-якому разі, діти залишаться задоволеними від проведеного часу та покращать знання чеської мови на канікулах в Чехії.

Програми в мовних школах розраховані на підлітків з будь-яким рівнем знань: від початкового до просунутого. Залежно від цілей, які переслідують школярі, відвідуючи заняття з чеської мови в Чехії, є кілька мовних програм. Так, вагому частину від усіх іноземних студентів займають діти, які їдуть у табори Чехії вивчати чеську мову, щоб вступати до університетів країни. Навчання чеською мовою є безкоштовним у державних університетах Чехії навіть для іноземців, тому чеська для школярів старших класів у Чехії стає більш затребуваною. Короткострокові курси чеської проводяться для міжнародних студентів у літній період. Вчити чеську діти зможуть протягом місяця, взявши чотиритижневий курс. Програму можна скомбінувати з відвідуванням занять з англійської мови для тих студентів, які хочуть попрактикуватися у двох іноземних мовах.

коллаж курсы чешского языка в Чехии для детей

Підлітки, які їдуть вивчати чеську мову на канікулах в Чехії, отримають в якості бонусу цікаву екскурсійну програму. Поїздки гарантовано будуть проходити кілька разів на тиждень, завдяки чому діти перебувають у постійному русі, набираються нових вражень і швидше звикають до спілкування чеською мовою. Табори в Чехії для міжнародних студентів розташовані у Празі. Це означає, що вони будуть жити й навчатися в культурній столиці Чехії та всієї Європи. Ставши учасником табору в Празі, діти зможуть прогулюватися ввечері старовинними вуличками Праги, пити каву в затишних кав'ярнях, відвідувати музеї та галереї столиці. Знайомство з ровесниками - іноземними студентами зробить перебування в Празі ще більш незабутнім. І це далеко не всі переваги, які очікують на дітей, що їдуть у чеські табори.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: