логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Серед англомовних країн Європи, де можна навчатися англійською мовою або відвідувати курси англійської дітям, належне місце має Австрія. Особливо, якщо говорити про дитячу поїздку за кордон з метою навчання, адже Австрія – одна з найбезпечніших країн континенту. Але вивчення англійської в Австрії для дітей зустрінеш не всюди. Так, в країні є низка міжнародних шкіл, де навчання ведеться англійською мовою. На базі цих шкіл і проходить більшість дитячих таборів, які приймають іноземних студентів на літні канікули.

Вчити англійську в Австрії на канікулах буде цікаво дітям різного віку. Все тому, що на території приватних шкіл знайдеться багато цікавих занять, які урізноманітнять дітям перебування за кордоном. Англійська мова викладатиметься школярам за підручниками, спеціально розробленими для навчання іноземних студентів. Власне викладачі – це носії мови, а часто навіть ті, хто працює зі студентами в школі і під час навчального року.

Вчити англійську в межах австрійських міжнародних шкіл буде також корисно дітям, які шукають, де продовжити свою середню освіту. Перебуваючи в шкільному таборі, діти зможуть роздивитися територію, шкільні класи, спортивну інфраструктуру, познайомитися із колективом співробітників, а може навіть поспілкуватися з учнями шкіл. Так, англійська в Австрії для школярів стане чудовою допомогою у виборі середньої школи.

колаж про вивчення англійської мови в Австрії для дітей

Цікаво вчити англійську мову в Австрії і тим дітям, які знають німецьку хоча б на базовому рівні. У цьому разі, паралельно із заняттями з англійської, у повсякденному спілкуванні діти зможуть практикувати німецьку мову. Такий досвід зробить поїздку в австрійський табір більш пізнавальною, адже спілкуючись одночасно двома мовами, дитина охоплює більше нового матеріалу. Табори часто розробляють програми з вивченням як англійської, так і німецької мови, тому дитина обов'язково зустріне там однолітків, для яких англійська буде рідною.

Англійська на канікулах в Австрії вчиться легко, а знання залишаються на тривалий час. Обирайте табір із викладанням англійської мови серед нашого каталогу австрійських шкіл.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: