логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Австрія – одна з тих європейських країн, де поширене вивчення німецької мови серед дітей шкільного віку. Вивчати німецьку в Австрії для дітей можна з програмами, які пропонують табори в мовних центрах і приватних школах.

Загалом, заняття в таборі проходять у першій половині дня. У мовних центрах діти можуть взяти інтенсивний курс німецької мови, якщо їм необхідно значно підтягнути свій рівень знань. Стандартний курс складається з 15-20 уроків в тиждень, але його вистачає сповна, щоб дитина не була перевантажена заняттями та засвоїла новий матеріал. Решту часу діти не сидітимуть без діла, тому що кожен мовний табір в Австрії обов'язково розпланує для іноземних студентів цікаву культурну програму. Розташування таборів впливає на те, яким буде дозвілля учнів. Якщо вивчати німецьку мову для школярів у Відні, де, до речі, розташована більша частина мовних центрів в Австрії, то діти навчатимуться та проживатимуть в столиці та щодня відкриватимуть для себе архітектуру, історію та культуру цього міста.

коллаж о курсах немецкого языка для детей в австрии

Буде що запропонувати і таборам, які розташовані на території приватних шкіл. Нехай вивчення німецької тут буде позбавлене міської величі, оскільки переважно школи знаходяться в передмістях, але, натомість, діти перебуватимуть на закритій території школи в оточенні мальовничої місцевості. А де, як не на природі, школярі можуть провести по-справжньому веселе та корисне дозвілля. Німецька для дітей в Австрії – це не просто вивчення мови, а й повне занурення в атмосферу та культуру цієї країни. Навчання триває навіть за межами класу: на екскурсіях, тематичних візитах, спортивних заходах – діти скрізь спілкуються німецькою. У такий спосіб, вони знаходять собі друзів з усього світу, вчаться бути толерантними.

В Австрії середню освіту традиційно отримують німецькою мовою. Іноземні студенти, для яких німецька мова не є рідною, навчаються в приватних школах. Крім кращих умов для навчання та проживання, в школах такого типу можуть запропонувати додаткові курси з німецької мови, а також підготовчі програми, які допомагають адаптуватися закордонним студентам перед навчанням.

Ознайомтесь із каталогом шкіл, де представлені програми з вивчення німецької мови для дітей і підлітків в Австрії.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: