логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Навчання в Португалії для дітей і підлітків

Каталог шкіл

Мова, яка вивчається в цій країні

учеба в Португалии для иностранных студентовПортугалія завжди була популярним туристичним напрямком для європейців. На цьому характеристика країни частіше за все і закінчується, адже не всім відомо те, що Португалія може запропонувати набагато більше. Це країна з багатою культурою та захоплюючою історією, що мала лідерство серед інших європейських країн в епоху Великих географічних відкриттів. Зараз же Португалія – член Європейського Союзу, який прагне покращити та посилити всі аспекти своєї політики – це стосується й навчання в Португалії.

Освіта відіграє дуже важливу роль в історії країни. Один із перших європейських університетів був відкритий саме в Португалії – University of Coimbra в кінці 13 століття. Все ж рівень освіти в Португалії значно відставав від країн, що активно розвивалися -Великобританії і Німеччини, але ця тенденція була порушена в середині минулого століття, коли все більший відсоток жителів став отримувати не тільки диплом про середню, а й вищу освіту.

Португалія за останні десятиліття відкрилася для іноземних студентів по-новому, через приєднання країни до Болонської системи – тепер вища освіта в Португалії визнається на міжнародному рівні, збільшується мобільність студентів і кількість бажаючих навчатися на спекотному Піренейському півострові.

У Португалії перед іноземними студентами відкриваються перспективи навчання в державних і приватних школах, де вони зможуть  вивчити третю найбільш поширену європейську мову в світі – португальську. У пошуках міжнародного середовища навчання, студенти повинні знати про те, що школи-пансіони в Португалії для іноземних школярів розташовані у будь-якому куточку країни.

Учні таких шкіл часто варіюються – від місцевих жителів, до європейських, африканських і латиноамериканських студентів. Специфіка міжнародних шкіл у Португалії полягає в тому, що тут студенти можуть навчатися за міжнародною програмою International Baccalaureate (IB), або за британською системою GCSEs.

Розглядаючи навчання в приватних школах Португалії, студенти мають пам'ятати про переваги такого вибору: маленькі класи, великий перелік позакласних занять, закритий кампус, хороша інфраструктура та обладнання, сучасні резиденції. За такого переліку позитивних якостей, навчання, загалом, є дешевшим, ніж у відповідних британських школах. Тому освіта в Португалії, безсумнівно, варта того, щоб звернути на неї увагу в контексті отримання середньої освіти для іноземних студентів в європейських країнах.

Канікули в Португалії. Дитячі мовні табори в Португалії

Організовуючи канікули в Португалії для дітей, школи акцентують увагу на створенні яскравого дозвілля. Тому, проведене літо в Португалії обіцяє набуття нових спортивних навичок, друзів і мовної практики.

дети на скутере на каникулах в ПортугалииВивчення англійської мови в Португалії має місце, в першу чергу, в якості альтернативного літнього відпочинку. Адже більшість таборів проводяться власне приватними школами у Португалії, де викладачі безпосередньо ведуть заняття англійською та мають досвід спілкування з міжнародними студентами, про якість набутих знань з англійської хвилюватися не доводиться.

На правильність вибору канікул у Португалії вказує і той факт, що курорти Португалії розглядаються як престижні, а інколи і унікальні. Адже літо на березі Атлантичного океану – це максимум умов для водних видів спорту й туризму.

У Португалії пропонується низка шкіл серфінгу й таборів для юних серферів. Програми підбираються як для початківців, так і для досвідчених спортсменів. Більшість популярних місць серед серферів розташовані на півдні Португалії, тож і дитячі табори з ухилом на заняття серфінгом знаходяться в провінції Алгарви. Не обмежуючись цим, канікули в Португалії охоплять і заняття з веслування, каякінгу й вітрильного спорту. Варто згадати численні аквапарки і водні розваги, такі, як катання на скутерах і прогулянки на човнах, які очікують учасників літніх програм. Активний туризм – це те, що супроводжуватиме дітей в таборі.

Якщо школярів вже не здивуєш відпочинком на найближчих морських курортах, португальські пляжі чекатимуть з розпростертими обіймами. А розвіяти міф про те, що англійську мову слід вивчати тільки в англомовних країнах, діти зможуть, відвідавши мовний табір в Португалії.

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: