логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Навчання в Таїланді для дітей і підлітків

Каталог шкіл

Мова, яка вивчається в цій країні

Хоча освіта в Таїланді є досить ліберальною, проте продовжує зберігатися традиційність, яку відчують на собі діти, навчаючись в будь-якій таїландській школі. Сучасний Таїланд відкритий для міжнародних зв'язків, тому країну не ігнорують іноземні студенти, які шукають гідну освіту англійською в Азії.

Існує два типи освіти в Таїланді: формальна та неформальна. Перший тип  – це освіта, що діти отримують в навчальних закладах. Другий – та, яке супроводжує дітей за межами класу, а саме бібліотеки, музеї, навчальні телевізійні програми. Формальне освіта в Таїланді має чотири підрозділи: початкову, базову, професійно-технічну та вищу.

У Таїланді є кілька видів шкіл. Переважають державні школи, в яких урядом гарантоване безкоштовне навчання протягом 12 років. Приватні школи також посідають не останнє місце в Таїланд. Сюди відносять комерційні та платні некомерційні школи. Ними опікуються, загалом, католицькі єпархії та релігійні ордени. Ще один вид шкіл – це міжнародні приватні школи Таїланду, навчання в яких ведеться англійською мовою для іноземних студентів. Вони дотримуються стандартів європейських та американських шкіл-пансіонів.

коллаж ученики учаться в Таиланде

Є і своя регіональна закономірність: школи у великих містах - кращі за рівнем навчання та інфраструктури. У зв'язку з цим, багатьом школярам, які проживають у маленьких селах, за хорошими знаннями доводиться добиратися більше години. У містах же добре налагоджена транспортна система, тому низка шкіл навіть надає послуги шкільних автобусів.

Усі школи в Таїланді мають власні навчальні плани. У закладах освіти школярам пропонуються два види уроків: обов'язкові й факультативні. Останні часто спрямовані на розвиток творчих і спортивних талантів у дітей. Навчання в Таїланді нерозривно пов'язане зі всебічним розвитком дитини, особливо якщо розглядати навчання в міжнародних приватних школах. Приватні школи в Таїланді беруть відповідальність за дитину з моменту її вступу та до етапу підбору університету за кордоном. До того ж, вони стежать за світовими тенденціями та інноваціями в сфері освіти, адже не один рік є членами престижних міжнародних асоціацій.

Канікули в Таїланді. Навчання для всієї сім'ї в Таїланді

Канікули в Таїланді незвичайні з точки зору вибору країни: шанс поїхати вивчати англійську в Південно-Східну Азію випадає не часто. Втім, табір у Таїланді на літніх канікулах – це не міф, і його можна знайти на базі школи-пансіону. Вивчати англійську в Таїланді на літніх канікулах буде надзвичайно цікаво: культура країни настільки відрізняється від наших уявлень, що діти однозначно дізнаються багато нового. Програма в Таїланді запрошує і дорослих, які повинні супроводжувати дітей на курс. Сімейні канікули в Азії сподобаються всім членам родини екскурсіями та культурними заходами, які передають традиції та культуру країни. Крім того, такий відпочинок стане безцінним досвідом для сімей, які планують влаштувати дитину в таїландську міжнародну школу. Навчання в Таїланді для всієї родини пройде з безліччю неповторних пригод і збагатить світогляд дорослого і дитини.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: