логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Короткі програми в середніх школах за кордоном

Коли ми замислюємося, що хочемо дати своїй дитині найкраще можливе середню освіту, то першим ділом починаємо вивчати сайти, розпитувати знайомих і фахівців, намагаємося розібратися, чим відрізняється освіту в державних і приватних школах, системи освіти у різних країнах, збираємо відгуки.

Насправді, все це правильно, але потрібно не забувати, що не всі системи освіти однаково підходять різним дітям, що не всі діти однаково засвоюють нові мови і різні групи предметів, і що дитина покаже гарні результати тільки в тій школі, в якій йому буде комфортно. І це дуже важливий факт, який ви не зможете оцінити ні за чиїм відгуками. Якщо ви ставитеся до вибору школи серйозно, то необхідно особисте відвідування школи і, по можливості, дати дитині побути в школі якийсь час до того, як ви підтвердите місце в школі на наступний рік.

Багато приватних шкіл Великобританії, Швейцарії, Німеччини, Австрії залишають кілька місць в пансіоні для можливості прийому дітей протягом академічного року на короткі програми перебування. Школи, які готові прийняти дітей від 2 тижнів і більше, зазвичай розраховують, що такий студент вступає до них на наступний навчальний рік і просять надіслати виписки за останні 2 роки і рекомендацію викладача. За цими документами школа оцінює, наскільки школяр готовий приєднатися до навчального процесу, і буде йому цікаво.

Почати короткі програми перебування у школах-пансіонах можна, як правило, цілий рік, крім дат канікул. В європейських школах канікули бувають часто, але літні канікули коротше. Всього в Європі школи йдуть 2 рази на 2-тижневі канікули, 1 довгі літні 1-2 місяці, і три рази короткі між-триместровые канікули по 1 тижню.

Під час перебування на коротких програмах в зарубіжній школі ваша дитина приєднається до всіх уроків та гуртків, буде жити в шкільній резиденції, харчуватися в шкільній їдальні і активно приймати участь у житті школи. Тому, такі програми дозволяють відчути школу і зрозуміти, чи підходить ця школа за вимогами, академічній програмі і атмосфері саме вашій дитині.

Також такі програми будуть корисні тим дітям, які вже так добре знають мову, що їздити на канікулярні програми вивчення мови стає не цікаво. Програма навчання в школі дозволить не тільки розширити знання мови, але і зацікавити дитину в деяких предметах, які в його школі викладалися не цікаво, розкрити нові таланти, зрозуміти, чи готовий дитина до самостійного проживання у школі-пансіоні.

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: