логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Семестр в середній школі за кордоном

Коли ми хочемо, щоб дитина спробував навчання в зарубіжній приватній школі на період менше академічного року, і при цьому школа змогла оцінити успішність і вислати вам академічні звіти по всім предметам, то варто подумати про пробному триместрі або, як мінімум пів триместру в обраній школі.

На відміну від коротких програм в зарубіжній школі від двох тижнів, програму пробного триместру знайти набагато легше. Якщо в школі є місце в резиденції і дитина підходить по рівню мови та академічної успішності, школа практично завжди готова розглянути претендента на програму менше академічного року. Така можливість несе свої переваги і для родини, і для школи, адже викладачі встигнуть дізнатися майбутнього студента і оцінити його перспективи успішності й участі у позакласних гуртках та секціях, і сім'я встигне зрозуміти, чи правильно вони вибрали школу і що це дасть їх дитині.

Навчання в приватній школі в Європі на один триместр буде найоптимальнішим варіантом для прийняття такого важливого рішення, як зміна школи і країни навчання, закінчення середньої школи за кордоном. Адже оцінки, які школяр отримає під час пробного триместру, не вплинуть на наступний рік, так як школа табелює тільки академічний рік. При цьому, за час короткої академічної програми дитина звикне до програми, засвоїть академічну лексику, зрозуміє, які предмети йому цікаві, спробує себе у нових гуртках і секціях, соціальної роботи, заведе нових друзів і самостійно зможе оцінити перспективи навчання в обраній школі за кордоном.

Крім того, відсутність у школі будинку на 5-11 тижнів (тривалість напів-триместру і триместру) не дасть вашій дитині суттєво відстати від шкільної програми і, в разі повернення назад, швидко втягнутися в навчальний процес. Найсприятливішим з позиції вашої сім'ї буде вибір літнього триместру, який починається в середині травня і триває до середини липня. При цьому потрібно пам'ятати, що в деяких вікових групах в зарубіжних школах - це час підготовки і складання іспитів. Тому, планувати таку поїздку потрібно як можна заблаговременнее, проконсультувавшись з фахівцями і вибравши школу. Якщо ваша дитина за віком потрапляє в екзаменаційний клас, можливо вам краще розглянути початок навчального року, або другий триместр, який починається в перших числах січня.

У будь-якому випадку, відправивши школяра на академічний триместр у вибрану школу, ви 100% побачите результат і зможете оцінити правильність свого вибору.

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: