логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Програма підготовки до вступу в університети США

Америка – країна, де розташовані найкращі університети світу, тому чимало абітурієнтів мріють про вступ саме до ВНЗ США. Але, на жаль, це не так просто, як може здатися з першого погляду.

Для вступу в американський університет необхідно здати тест SAT, який оцінює знання з математики, аналітичні здібності, вміння писати есе, а також IELTS чи TOEFL, що показують рівень володіння англійською мовою. Для зарахування у вищі навчальні заклади Америки результати потенційного студента  повинні бути достатньо високими.

Шестеро студентів спілкуються з зошитами в США

Обов'язково варто враховувати, що прийом документів до університетів США закінчується у грудні - на початку січня. Таким чином, якщо ви збираєтеся вчитися в американському ВНЗ відразу після закінчення української школи, починати підготовку до збору та подачі документів вам необхідно вже восени.

Але вступ до ВНЗ США можна забезпечити і більш простим способом – обрати для себе одну з підготовчих програм до навчання в університеті. Дані програми, у більшості випадків, проводяться на базі вищих навчальних закладів. Після закінчення програми ви вільні як залишитися в даному університеті, так і продовжити навчання в іншому. Єдина умова у такому випадку – аналогічність програм. Такі програми можуть тривати від 1 до 4-х семестрів, часовий проміжок буде залежати від рівня володіння англійською мовою та обраного напряму підготовки. У рамках підготовчого курсу студенти зможуть підвищити свій рівень англійської, належним чином підготуватися до здачі SAT, а також вже почати вчитися за університетською програмою.

Вид згори на коридор в університеті США

Програми доуніверситетської підготовки в США діляться на 2 підтипи:

  1. для тих, хто ще не визначився з вибором спеціальності. Тут ви будете вивчати академічні предмети університетської програми, які є обов'язковими у будь-якому ВНЗ, на будь-якій спеціальності (базові предмети).
  2. для тих, хто визначився з майбутньою спеціальністю. У рамках цієї програми є можливість обирати не тільки загальні предмети, але й ті, які мають конкретну спеціалізацію – медицина, бізнес, юриспруденція, інженерія, акторство тощо.

Додатковий бонус: після успішного закінчення підготовчої програми ви відразу переходите на 2-й курс університету і НЕ втрачаєте зайвий рік.

 

 

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: