логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Освіта в Швейцарії має міцну світову репутацію, тому розглядається як відмінний старт для міжнародної кар'єри.

В Швейцарії поширені загальноосвітні школи та приватні школи-пансіони, включно з багатьма міжнародними школами. Це одна з головних особливостей країни – можливість закінчити школу з англійським, американським, німецьким, французьким, італійським або швейцарським дипломом. Перед випускниками середніх шкіл Швейцарії відкривається шлях у кращі університети та коледжі світу, тому середню освіту в Швейцарії можна розглядати як базу для подальшого розвитку.

обучение в ШвейцарииГеографічно Швейцарія розташована в центрі Європи, що також є важливим критерієм для вибору країни навчання. Таке розташування забезпечує швидкий доступ до міст історичної та культурної значущості. Водночас, швейцарські школи-пансіони досить ізольовані, найчастіше розташовані за межами міста, що дозволяє студентам зосередитися на навчанні.

Швейцарію характеризують як країну з вільною освітою, адже навчання в Швейцарії не обмежується академічною програмою. Значна увага приділяється дозвіллю та позакласним заняттям, адже у шкільному віці, як ніколи, дітям необхідно всебічно розвиватися та знайти ті інтереси, які вони будуть підтримувати протягом усього життя. Школи всіляко підтримують будь-які починання студентів, створюючи нові факультативні уроки, гуртки та спортивні секції.

Дитячі табори в Швейцарії. Літні та зимові канікули в Швейцарії

Більшість літніх і зимових програм в Швейцарії проходять на базі приватних школ-пансіонів. Це є великим плюсом, адже діти перебуватимуть на закритій території кампуса. Не даремно саме Швейцарія розглядається як одна з перших європейських країн, куди батьки хотіли б відправити ще маленьких дітей без досвіду самостійних поїздок. Для таких цілей краще за все розглядати програми при школах, які знають, як працювати з наймолодшими учнями, та створюють табори для школярів від 6-7 років.

студенты на каникулах в ШвейцарииДля вибору табору в Швейцарії, насамперед, потрібно визначитися з метою поїздки. Найперше - це мова, що вивчається. У Швейцарії найбільш популярні курси англійської та французької мови для дітей, але можна зустріти й програми з вивчення німецької, іспанської та італійської. Більшість мовних таборів у Швейцарії мають насичений розклад, тому діти не обмежуються уроками, а також вчаться верховій їзді, гольфу, вітрильному спорту або гірськолижному спорту. Зустрічаються й академічні програми, націлені здебільшого на підготовку до подальшого навчання.

В період літніх канікул в Швейцарії діти проводять багато часу на природі. Інакше й бути не може, адже Швейцарія – країна, багата на чудові краєвиди. В програму літнього табору обов'язково входять вилазки в гори, прогулянки, екскурсійні подорожі та різноманітні заходи просто неба.

дети на зимних каникулах в ШвейцарииНизка шкіл-пансіонів розташовані в районах популярних гірськолижних курортів, саме тому зимові канікули в Швейцарії користуються великим попитом серед іноземних студентів. Кататися на лижах, сноуборді або санках в Альпах – така перспектива не може не зацікавити навіть найвибагливіших дітей.

Важливо розуміти, що табір в Швейцарії дає дитині щось більше, ніж мовне навчання. Це, безсумнівно, робота з висококваліфікованими педагогами, матеріалами та адаптованими програмами. Але на такі критерії, насамперед, звертають увагу батьки. А що чекати від літніх і зимових канікул в Швейцарії дітям? На це питання задоволені студенти скажуть, що потрібно перестати чекати й негайно збирати валізи в дорогу!

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: