логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Вивчати англійську в Німеччині для дітей досить поширена практика. Що змушує їх їхати вчити англійську в країні, де говорять німецькою мовою? Для студентів, які в розпал сезону не встигають відкрити візи у Британію, а на додачу ще є шенгенську візу, поїздка в Німеччину в мовний табір вдасться з більшою ймовірністю. До того ж, якщо табір проходить на базі міжнародної школи, де навчання протягом року ведеться англійською мовою, учні частково перебуватимуть в англомовному середовищі. Якщо говорити про табори, які пропонують міжнародні центри, то сюди вивчати англійську приїжджають школярі з різних європейських країн. Загалом тому, що програми в Німеччині дешевші, але використовують методики, схожі з англійськими таборами.

Якщо дитина знає хоча б основи німецької мови, поїздка в табір з англійською мовою в Німеччині дозволить попрактикувати й німецьку. Перебуваючи в Німеччині, учень буде чути німецьку мову і, по можливості, розмовляти з місцевими жителями. Паралельно, під час занять з англійської мови, дитина буде вивчати граматику, лексику, виконувати завдання на читання і письмо. Приділяється увага і розмовній англійській мові, так як на заняттях діти працюють в парах, щоб створити обговорення різних тем. Англійська для школярів у Німеччині популярний серед тих, хто хоче відвідати Німеччину на канікулах. У цій країні існує досить цікавих місць для молоді, в тому числі пам'ятки з глибоким історичним минулим. Мовний табір охоплюватиме обов'язкові екскурсії до основних туристичних міст, і навіть маловідомих, але місць, які варто побачити. Жоден табір не пройде без захоплюючих спортивних заходів. Для дітей у Німеччині їх безліч, але головне їх завдання – змусити школярів говорити англійською в повсякденному спілкуванні зі своїми однолітками.

коллаж об изучении английского для детей в Германии

Вивчати англійську в Німеччині пропонують деякі приватні школи. Загалом, це необхідно для того, щоб отримати диплом міжнародного зразка – IB. Можна підібрати для студентів і навчання за програмами англійської середньої школи. У Німеччині створені всі умови, щоб діти отримували знання, всебічно розвивалися та приємно проводили свій вільний час.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: