логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Tutorial College London Online

Лондон, Великобританія
Вік: 
14-19 років
Тип школи: 
спільна
Мова: 
Англійська

Группа

Школа

London Tutorial College - навчальний заклад, що розробив безліч мовних програм для іноземних студентів. Залежно від обраної програми, студенти отримають комплексну підготовку з англійської мови і паралельно зможуть адаптуватися до англійської системи освіти. 

Для студентів, які в майбутньому хочуть вступити на програми A Level або IB programme, школа пропонує дворічну або однорічні програми GCSE. Студент вивчає по 4 уроки на один предмет в тиждень (урок - 60 хвилин).
Для студентів, які розглядають можливість подальшого навчання в університетах Англії, коледж надає однорічну або дворічну програму A-Level. Студент вивчає по 6 уроків на один предмет в тиждень (урок - 60 хвилин).
Навчальний рік розпочинається, як і в очній школі, у вересні і закінчується в липні.

Навчання проходить вживу онлайн з реальними викладачами в невеликих групах максимум 5 студентів. Заняття проводяться на шкільної навчальної онлайн платформі, на якій також зберігаються записи уроків і студенти можуть в будь-який момент освіжити в пам'яті пройдений матеріал. Протягом навчання учні роблять регулярні тестування для того, щоб перевірити розуміння пройденого матеріалу. Щомісяця школа відправляє батькам звіти успішності.

Для студентів, які хочуть підготуватися до вступу в середню бордингову або денну школу або університет, школа пропонує підготовчі курси. Також школа організовує підготовчий курс академічної англійської, на якому студенти інтенсивно вивчають англійську мову і англійську для академічних цілей. Академічні студенти школи, які зараховані на онлайн програму GCSE або A-Level, можуть пройти підготовчий курс pre A-Level або pre GCSE протягом 4, 8 або 12 тижнів до початку навчання в вересні.

Переваги: 
  • заняття проходять в групах до 5 студентів;
  • пропонує короткострокові мовні програми для іноземних студентів: від тижневого курсу до можливості провести академічний семестр в англійській школі;
  • великий вибір дисциплін програми GCSE і A-Level: більше 25 предметів.
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: