логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду
Логотип Brighton College

Brighton College

Брайтон, Великобританія
Вік: 
13 - 18 років
Тип школи: 
спільна
Мова: 
Англійська

Группа

Школа

Brighton College стабільно входить в 1% кращих шкіл Англії, і 15-20% його випускників щорічно отримують пропозицію продовжити навчання в Кембриджському та Оксфордському університетах. Багато студентів коледжу вступають також у Брістольський, Лідський або Экзетерський університети, а ті, кому більше до душі творчість, знаходять своє майбутнє в консерваторіях і вищих художніх театральних школах. Крім того, коледж вважається дуже престижним і співпрацює з великою кількістю різних організацій у всіх сферах сучасного життя, а куратори допомагають кожному студенту визначитися з вибором відповідної спеціальності – від моди й комп'ютерного дизайну до юриспруденції та медицини.

Переваги: 
  • Старовинні традиції та досягнення сучасної науки – заснований у 1845 році, коледж двічі за останні чотири роки отримував титул «найбільш просунутої школи Великобританії».
  • Ретельно спланована програма навчання – з 2011 року кількість студентів Brighton College, які отримали вищий бал (А і А+) на зовнішніх державних іспитах, жодного разу не опускалася нижче 87,4% для середньої і 74,4% для старшої школи.
  • Розвиток творчих здібностей – коледж пропонує вивчення музичного та інших мистецтв у відомих композиторів, музикантів, художників, акторів, режисерів та хореографів.
  • Дозвілля з користю для здоров'я – команди численних спортивних гуртків коледжу регулярно беруть участь у змаганнях аж до національного рівня, плюс усі студенти мають унікальну можливість безпосередньо брати участь у громадському житті міста Брайтон та навіть впливати на його розвиток.
Оснащення: 

Коледж розділений на 13 Будинків, кожен з яких володіє власною територією і будівлями з усією необхідною інфраструктурою – від навчальних класів до гуртожитків, парків та спортивних майданчиків. 8 з цих Будинків призначені для студентів денної форми навчання, 5 – для іноземних студентів і тих, хто проживає на території коледжу на постійній основі.
Крім того, на території кампуса побудований новітній Центр охорони Здоров'я з відповідною медичною технікою та навченим персоналом, присутні спортзали, фітнес-центр, величезна бібліотека, що містить як сучасні видання, так і рідкісні старовинні книги, комп'ютерні клуби, студії для художників, танцюристів і музикантів, творчі гуртки та багато іншого.

 

 

 

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: