логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

обучение на МальтеСтандарти освіти на Мальті досить високі й порівнянні з іншими Західними країнами. Завдяки британському колоніальному минулому, державна школа Мальти дуже близька до британської моделі освіти. Звичайно, цю країну не назвеш традиційною для навчання, адже запити пошуку готелю для туристичного сезону перевищують запити пошуку навчального закладу на Мальті для дитини. Так, навчання на Мальті відрізняється своєю невимушеністю, але в цьому і полягає привабливість шкіл на острові.

Навчання на Мальті в державних школах ведеться мальтійською мовою, але навіть за англомовної програми приватної школи державні іспити необхідно буде складати мальтійською. Щоб уникнути такого казусу, іноземним студентам рекомендують вчитися в міжнародних школах. На острові можна знайти лише 4 міжнародні школи, але всі вони мають ліцензію міністерства освіти країни. Освіту на Мальті  є можливість отримати за британською, американською та російською програмами. Дві з перерахованих вище шкіл дають можливість отримати диплом міжнародної програми International Baccalaureate.

Крім того, міжнародні школи на Мальті не тільки видають диплом, визнаний в Європі і США, але ще й вирізняються значно нижчою вартістю навчання, ніж аналогічні середні школи на континенті. А умови навчання, які пропонує острів в Середземномор'ї з приємним кліматом, точно переконають дітей добре вчитися в цій країні.

Канікули на Мальті

дети в бассейне лагеря на МальтеВнаслідок широкого розповсюдження англійської мови на острові, Мальта стала затребуваною у сфері освітнього туризму. Мовний табір на Мальті для дітей приваблює студентів з усієї Європи як місце, де можна не тільки значно покращити англійську, але й відпочити на славу. Чим не принадна опція для батьків, адже канікули на Мальті точно підуть лише на користь дитині!

Вивчати англійську на Мальті для дітей пропонують, здебільшого, міжнародні мережеві школи, де працюють британські викладачі, а навчальні плани відповідають європейським стандартам. Разом з тим, мовний табір на Мальті найчастіше зустрінеш біля узбережжя та в районах популярних морських курортів, тому у дітей буде повне відчуття літніх канікул.

Батьки, які вирішили відправити дитину в дитячий табір на Мальті, можуть також приєднатися до вивчення англійської на дорослих курсах, адже деякі школи пропонують привабливі програми сімейного навчання. Але мальтійські канікули не обмежуються літнім сезоном. Вивчати англійську, відпочивати й подорожувати островом можна також під час осінніх або весняних канікул.

Літній мовний табір на Мальті залишається привабливим завдяки своїй вартості, територіальній близькості з Україною та досвіду прийому маленьких дітей. Приєднуйтесь до низки задоволених сімей, які зупинили свій вибір на мальтійських канікулах!

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (6 голосів)

Поділитися: