логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Навчання в Нідерландах для дітей і підлітків

Каталог шкіл

Мова, яка вивчається в цій країні

У Нідерландах збереглася одна з найдавніших систем вищої освіти, започаткування якої відносять до 16 століття. Водночас, освіта в Нідерландах входить в десятку кращих сучасних освітніх систем. Найпрестижніший голландський університет – University of Amsterdam, займає 50-е місце в загальному рейтингу університетів, що підтверджує світове визнання навчальних закладів країни.

Навчання в Нідерландах для школярів визнано багатьма соціологічними дослідженнями як найменш стресове. Діти, особливо в початковій школі, не перевантажені навчанням. Такий формат навчання дуже відрізняється від більшості систем освіти світу. Викладачі наполягають на тому, щоб діти у шкільному віці максимально розвивали свої таланти й займалися творчістю, спортом, музикою. Шкала оцінювання у голландських школах: від 1 бала (оцінка «незадовільно») до 10 балів (оцінка «відмінно»). Але в Голландії діти не особливо переймаються за оцінки, школярі вчаться так, щоб у них залишався час на позакласні заняття. Тому освіта в Голландії працює таким чином, що зустріти дитину, яка не відвідує жодної секції, практично неможливо.

Система середньої школи в Нідерландах, у порівнянні з початковою, організована завсім по-іншому. Якщо учні початкових класів можуть піти в будь-яку школу, яка їм більше подобається, то викладачі середніх шкіл самі вирішують, які студенти можуть вчитися їхньому закладі. Кожна середня школа встановлює власні вимоги до її вступників. Навчання в Голландії на етапі середньої школи залежить від рекомендацій викладачів, успішності дитини за період початкових класів та загального тестування.

коллаж об обучении в Голландии для детей

Приватні школи в Голландії не завжди підпадають під ці особливості, адже більшість функціонує за британськими програмами та програмою міжнародного бакалаврату. Навчання ведеться англійською мовою, враховуючи загальноосвітні дисципліни та профільні курси. Незважаючи на серйозну підготовку дітей, приватні школи в Нідерландах також беруть на себе відповідальність за повноцінний розвиток дитини. Для цих цілей у школах організовують секції та гуртки, де з дітьми займаються педагоги, а також формуються збалансовані графіки. Приватні школи мають свої вимоги: вступити до школи Голландії з навчальними програмами англійською мовою можуть лише ті студенти, які мають хорошу успішність та високий рівень володіння англійською.

Навчання в Голландії приваблює іноземних студентів ще й тим, що країна розташована в серці Європи. У дітей відкриваються чудові можливості для подорожей континентом, знайомства із представниками різних національностей і культур.

Оцінка: 
Середнє: 5 (3 голосів)

Поділитися: