логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Українські партнери

International Language Centre (ILC) пропонує комплекс послуг для тих, хто вивчає англійську мову в Києві, а також для викладачів англійської.

International Language Centre це:

  • курси загальної англійської для дітей та дорослих, екзаменаційна підготовка до іспитів Cambridge English та IELTS;
  • корпоративне навчання для співробітників компаній та організацій;
  • сертифікований екзаменаційний центр Сambridge English UA801 для складання кембриджських іспитів (KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, YLE);
  • тренінги CELTA, Delta, CELT-P/S для викладачів англійської (сертифікований центр Cambridge English UA800);
  • книжковий магазин з широким асортиментом навчальної літератури (імпортер Oxford University Press).

В ILC ми поєднуємо новітні навчальні методики та технології з більш ніж 25-річним досвідом навчання англійській в Україні, а також тренуємо вчителів для найкращих мовних шкіл України та світу.

З International Language Centre ви можете бути впевнені у тому, що отримаєте найкраще співвідношення якості, швидості, ціни та результату при досягенні своєї мети для навчання, кар’єри, особистого розвитку або бізнесу.

Для дітей

International Language Centre (ILC) поєднує сучасний підхід до навчання англійській з багаторічним досвідом і традиціями.

Ми пропонуємо курси англійської для дітей віком від 6 до 17 років, підготовку до іспитів IELTS та Cambridge English (з подальшою можливістю складання в екзаменаційному центрі ILC), курси підготовки до ЗНО з англійської мови та розмовні клуби.

Курси загальної англійської в ILC - це збалансоване та всебічне вивчення англійської для вашої дитини, з особливим акцентом на розмовній англійській та комунікації взагалі. Діти поділяються на групи за рівнем знань та віком. Навчання складається з 6 семестрів по 6 тижнів (заняття 2-3 рази на тиждень) та триває з початку вересня по кінець травня. Вартість 1 семестру - від 2880 грн.

В ILC діти мають можливість підготуватись до міжнародних іспитів, розроблених Cambridge English, таких як KET, PET, FCE, CAE а згодом скласти їх у сертифікованому Кембриджському екзаменаційному центрі ILC UA801. Також ми готуємо до іспиту IELTS (але не приймаємо його). Вартість за 1 семестр екзаменаційної підготовки (заняття 1-2 рази на тиждень) - від 1350 грн.

Окрім міжнародних іспитів, ми також готуємо до складання ЗНО з англійської мови - обов'язкового іспиту в 2018 році. Цей курс спрямований на розбір формату екзамена та усіх видів завдань, які він містить. Тривалість курсу: 26 січня 2018 - 1 червня 2018 (3 семестри), вартість семестру - 1499 грн.

Спеціально для дітей 6-9 років ILC пропонує заняття англійською по суботах, раз на тиждень, з 10 до 13:00. Програма такого курсу повністю відповідає програмі відповідного рівня для груп, що навчаються двічі на тиждень. Курс складається з 6 семестрів по 6 тижнів кожний, з перервою на різдвяні канікули та займає весь навчальний рік (з вересня по травень). Вартість 1 семестра - 2880 грн.

International Language Centre регулярно проводить розмовні клуби для дітей різного віку та мовного рівню, на яких вони обговорюють цікаві та пізнавальні теми англійською. Це найкращий спосіб подолати мовний бар'єр та збільшити словниковий запас швидко та весело. Відвідування одного заняття - лише 100 грн, а для тих, хто вже навчається на курсах ILC - безкоштовно!

Завітайте до школи ILC на м.Політехнічний інститут (вул. Ванди Василевської, 7) або м. Мінська (вул. Маршала Тимошенка, 13А), щоб пройти безкоштовне тестування мовного рівня (попередній запис за телефоном 0 800 300 222 або на нашому сайті). Приєднуйтесь до ефективного, сучасного та комфортного вивчення англійської вже зараз, разом з ILC.