логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду
Українська
Українська

Школа King Edward's була заснована в 1553 році, королем Едвардом VI і відтоді входить в число найбільш шанованих шкіл Англії, які дали світу безліч відомих випускників. Школа розташована в графстві Суррей, на околиці національного природного парку South Downs, в невеликому містечку Вітлі. Як до центрального Лондона, так і до курортних міст південного узбережжя Англії звідси можна дістатися за годину, і це ідеальне місце для літнього табору.

Українська

Школа TASIS - найстаріша приватна школа-пансіон Швейцарії, яка навчає дітей за американською академічною програмою, а влітку організовує на своєму кампусі міжнародний літній табір, де можна вивчати три мови на вибір: англійську, італійську або французьку. Окрім вивчення мов школа пропонує програми з драматургії, музики, фотографії, архітектури та дизайну, навіть курс італійської кухні, а також курс моди та дизайну одежі!

Українська

Приватна школа Millfield Street знаходиться в невеликому містечку Стріт, що в графстві Соммерсет. Дуже часто цей район Англії називають справжнім санаторієм. І недарма, адже чудова природа і чисте повітря - це завжди переваги. Окрім чудової природи, це одна з найпрестижніших незалежних приватних шкіл-пансіонів Великобританії, яка протягом навчального року готує учнів з академічних програм, а навесні і влітку запрошує дітей з усього світу на мовні курси. Школа може похвалитися великою територією, новими будівлями, і відмінною інфраструктурою.

Українська

Коледж Бредфілд засновано в 1850 році у місті Бредфілд. Він розтовашований в мальовничому передмісті графства Беркшир, що на південному сході Англії. Це сучасний навчальний заклад з відмінною репутацією приватної школи сумісного навчання. Він пропонує навчання для хлопчиків та дівчаток, високий рівень всебічної освіти та академічної підготовки.

Українська

CATS Academy Boston – американська школа з сучасним кампусом на околиці Бостона, яка готує іноземних студентів до вступу в престижні університети США. Спільно з партнерською організацією Stafford House на кампусі Академії проводяться літні програми для підлітків, яких цікавить освіта в США. Учасники літніх програм розмістяться на новому кампусі CATS Academy Boston, завдяки чому отримають безцінний досвід навчання в стінах американської школи.

Українська

Cambridge School of Visual & Performing Arts - школа мистецтва та дизайну, яка розташована в Кембриджі. Школа співпрацює з провідними світовими модними брендами, а її викладачі - знамениті дизайнери, модельєри, художники та представники кіноіндустрії. Студенти Cambridge School of Visual & Performing Arts - це творча молодь, яка приїжджає з усіх куточків світу. Школа відкрита протягом 7 днів на тиждень.

Українська

Кампус Нью-Йоркської Академії Кіномистецтва на час літніх канікул розташовується в одному з найстаріших університетів США - Гарвардському Університеті. Заняття проходять в Memorial Hall, побудованому в 1878 році на території студентського містечка. Це велична будівля зручно розташована до історичних, академічним і комерційних ресурсів Harvard Square. Крім того, в самому містечку Кембридж і в Бостоні студенти знайдуть безліч місць для створення своїх фільмів. Будучи сучасним і культурним містом, Кембридж сподобається і любителям кіно.

Українська

Заняття в Нью-Йоркській Академії Кіномистецтва проходять на кампусі Financial District. Школа розташована навпроти Боулінг Грін, в декількох кварталах від Уолл-Стріт і Нью-Йоркської фондовій біржі. Також, від школи буде легко добратися до Чайнатаун, Грінвіч-Віллідж і Бруклінського мосту, а Колумбійський Університет, Центральний парк і Коні-Айленд розташовані на відстані 20 хвилин. Нью-Йорк - це найбільший центр незалежного виробництва фільмів у світі.

Українська

Дитячий табір розташований на кампусі Університету Торонто - одного з кращих університетів Канади. Територія університету займає площу 225 акрів уздовж ріки Credit, в 20 хвилинах шляху від міжнародного аеропорту Торонто. У 25 км на захід знаходиться центр міста. Недалеко від університету також розташоване озеро Онтаріо, Ніагарський водоспад, парк розваг "Canada's Wonderland" і багато інших відомих пам'яток. Місцерозташування кампусу Університету Торонто робить його безпечним і комфортним для проживання та навчання дітей шкільного віку.

Українська

Королівський коледж Лондона (King’s College London) вважається третім найстарішим університетом в Англії (після Оксфорда та Кембриджа) і входить в елітну групу престижних університетів Великобританії Russell Group. Він знаходиться в центрі Лондона на березі Темзи, звідки відкриваються неймовірні краєвиди на всі головні пам’ятки столиці.

Сторінки