логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду
Логотип EURASIA Institute

EURASIA Institute Berlin

Берлін, Німеччина
Вік: 
17+
Мова: 
Німецька

Группа

Школа

EURASIA INSTITUTE – це  провайдер освітніх програмдобре який добре сбе зарекомендований, який готуює студентів до вступу та навчання в університетах Німеччини, заснований у 1993 році британським синологом Ендрю Геддесом. EURASIA INSTITUTE працює з більш ніж 600 студентами (з 30 країн світу) щорічно.
Недалеко від кампуса знаходяться кілька парків, а в 15-20 хвилинах їзди розташований красивий замок Шарлоттенбург. Біля EURASIA INSTITUTE по вулиці Siemensdamm є багато магазинчиків, ресторанів і кафе.

Програми підготовки:

1. German Foundation Year Technical & Business (Wildau Foundation Year) – для тих, хто хоче продовжити своє майбутнє освіту в Technical University of Applied Sciences Wildau або в одному з взаємодіючих університетів, який спеціалізується в технічній сфері навчання.

Напрями підготовки:

 • Engineering and Natural Sciences
 • Business, Computing and Law

Тривалість програми 2 роки:

 • 1 рік – 32 тижні німецької мови + 4 тижні підготовки до тесту з математики та іспитів
 • 2 рік (3 триместру) – навчання на програмі Foundation (Studienkolleg) при університеті Technical University of Applied Science Wildau.

Після успішного закінчення навчання, можна вступити на технічну або бізнес спеціальність тільки в деякі державні університети Німеччини.

2. Foundation Standard State Track – курс для студентів, які повністю закінчили шкільну освіту. Включає в себе наступні етапи:

 • 32 тижні німецької мови + 4 тижні підготовки до тесту з математики та іспитів
 • надходження і навчання на 1-річної підготовчій програмі (в Studienkolleg) за обраною спеціальністю (M – Medical, T – Technical, W – business, G – humanities).

Після успішного закінчення Studienkolleg студент може надходити в один з державних університетів Німеччини за обраною спеціальністю.

3. Foundation Elite Engineering & Business Track (TU-Berlin) – програма розрахована на студентів, які визначилися зі своєю спеціальністю в технологічній сфері або бізнес адміністрування та мають високі оцінки в атестаті.

Програма триває 2 роки:

 • 1 рік - 32 тижні німецької мови + 4 тижні підготовки до тесту з математики та іспитів
 • 2 рік (2 семестри) – навчання на програмі Foundation (Studienkolleg) при університеті (TU-Berlin) на W (економічні науки) або T (технічні науки) курсі.

Дана програма може підвищити шанси студента на вступ в топові університети Німеччини.

4. Foundation Medical Elite Track (Charitе) – програма для студентів, які визначилися зі своєю спеціальність в медицині і мають високі оцінки в атестаті.

Тривалість програми – 2 роки:

 • 1 рік – 32 тижні німецької мови + 4 тижні підготовки до тесту з математики та іспитів
 • 2 рік (2 семестри) – навчання на програмі Foundation (Studienkolleg) при університеті (TU-Berlin + Charité Internation Academy) на М-курсі (медичні науки).

Після успішного закінчення курсу, студенти можуть надійти в топові університети Німеччини.

5. Studienkolleg – курс готує протягом 4 тижнів на цілий ряд вступних іспитів Studienkolleg в численних німецьких університетах.

Етапи курсу:

 • 2 дні на тиждень проводяться заняття з підготовки до іспиту з математики
 • інші 3 дні тижня присвячені занять німецької мови на рівні B2

Як правило, такий курс підготовки проводиться в травні-червні, червні-липні.
 

Вступати до державного Studienkolleg потрібно тільки з наявністю атестату. До вступного іспиту в Studienkolleg студенту приходить запрошення на відвідування цього іспиту.

Університети приймають заявки 15.07 / 15.01 (Foundation Standard State Track), 30.06 / 30.11 (Foundation Elite Engineering & Business Track і Foundation Medical Elite Track) і 01.04 / 15.01 (German Foundation Year), але краще не затягувати, оскільки іноді прийом закінчується раніше через кількість заявок.

Переваги:

 • Інститут зареєстрований в Сенаті Берліна з питань освіти, науки і досліджень і є акредитованим центром підготовки до іспитів з німецької мови (telc, TestDaF) і вступного іспиту в Studienkolleg.
 • ​Після успішного закінчення підготовчої програми, можливо продовжити навчання в одному з державних університетів Німеччини.
 • Викладачі – висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи з іноземцями.
 • Школа знаходиться в Берліні з гарною транспортною розв'язкою. Поруч кілька ліній надземного і підземного метро і автобусних маршрутів.
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: