логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

ILSC Toronto

Торонто, Канада
Вік: 
12-17 років
Організатор: 
ILSC Language Schools
Мова: 
Англійська

Группа

Школа

Сучасний навчальний центр ILSC, розташований у центральному діловому районі Торонто, поруч з Eaton Centre й площею Дандас.  Навчання в Торонто - це вивчення англійської мови в дружній атмосфері, подолання мовного бар'єру через спілкування з носіями мови та пізнання різних культур і традицій. 

Міжнародні мовні школи Канади (ILSC) - входять до 5 лідерів мовних шкіл Канади та пропонують навчальні програми для міжнародних студентів більше, ніж із 100 країн світу. ILSC в Канаді входить в об'єднання Languages ​​Canada і Association of Language Travel Organizations. Членство в цих асоціаціях гарантує високий рівень викладання і сучасний підхід до процесу навчання. Всі викладачі ILSC мають міжнародну акредитацію і багаторічний досвід викладання в Канаді. ILSC допоможе покращити свої навики, уміння,  створити для себе комфортні умови в англійському середовищі, та відкрити двері для розширення всіх можливостей.

ILSC знаходиться в центрі Торонто, поблизу від банків, зупинок громадського транспорту, кафе і магазинів. Навчальний заклад оснащено просторою зоною відпочинку, бібліотекою і бездротовим доступом до Інтернету.

Оснащення: 
  • сучасні класи
  • WI-FI підключення
  • кухня
  • зона для відпочинку
Оцінка: 
Середнє: 5 (4 голосів)

Поділитися: