логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

ILSC Montreal

Монреаль, Канада
Вік: 
7-17 років
Організатор: 
ILSC Language Schools
Мова: 
Англійська
Французька

Группа

Школа

ILSC - це міжнародне освітнє співтовариство, яке пропонує динамічні програми навчання англійської та французької мов. Всі викладачі ILSC є носіями англійської або французької мов, мають вчений ступінь, сертифікат викладача і відповідний досвід викладацької роботи.

Навчальний центр організації ILSC-Монреаль розташований в серці Старого Монреаля поруч зі Старим Портом і базилікою Нотр-Дам, яка вважається однією з найкрасивіших церков в Канаді, поблизу с громадським транспортом, парками, магазинами та іншими пам'ятками міста. В такому унікальному місті, як Монреаль, де гармонійно переплітається культура французької та англійської мов, діти відкриють для себе нові культурні звичаї і відвідають барвисті місця.

Літній табір в міжнародній школі Монреалі включає в себе програму з проживанням в сім'ї або в резиденції університету, курс навчання англійської та французької мов в першій половині дня, після чого учням надається культурна і розважальна програма. На свої програми навчальний центр приймає дітей з 7 до 17 років. Проживання в сім'ї / резиденції, повний пансіон, трансфер в аеропорт в обидві сторони (в зазначений школою час), програма дозвілля та й страховка вже входять у вартість навчання.

Оснащення: 
  • сучасні класи
  • цілодобова охорона
  • зона для відпочинку
  • арт-студія
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)

Поділитися: