логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду
Liverpool John Moores University

Liverpool John Moores University, International Study Center

Ліверпуль, Великобританія
Вік: 
17+
Мова: 
Англійська

Группа

Школа

Liverpool John Moores University – один з найбільших, прогресивний і  перспективний університет Великобританії, його історія починається з 1825 року.  На сьогодні в ньому навчається 25 000 студентів з більш ніж 100 країн світу.

LJMU знаходиться в одному з найдинамічніших і сучасних міст Великобританії в самому центрі міста.

Університет має власну бібліотеку і входить до складу Association of Commonwealth Universities (ACU) і крім цього є членом кількох об'єднань, включаючи European University Association (EUA), Universities UK, University Alliance.

Викладачі та співробітники університету мають високу кваліфікацію: багато з них є вченими зі світовим ім'ям, їх дослідження і роботи цінуються міжнародною науковою спілкою, як важливе джерело нових знань і відкриттів.

В університеті проводятся тренинги, різноманітні кар'єрні заходи, ярмарки вакансій, також надається допомога в складанні резюме та супровідних листів, що допомагає студентам побудувати "кар'єру мрії".

Студентам університету доступні державні стипендії Великобританії в рамках стипендійних програм Chevening Sponsorship Programme і Commonwealth Shared Scholarship Scheme.

Під час навчання в університеті велика увага приділяється спортивному вихованню та освіті студентів. Тут діє велика кількість спорт клубів.

 

В Liverpool John Moores University, ISC пропонує програми:

 

 1. International Foundation Year -Business Law and Social Studies

Програма призначена для іноземних студентів, які планують вступити до університету Джона Мурса на програми бакалавріату. Протягом курсу студенти вивчають англійську мову, отримують ділові навички, включаючи прийняття рішень і рішення проблем. Вивчають різні модулі, в залежності від обраної спеціалізації:

 • Business
 • Law
 • Social Studies

Тривалість програм: 2 семестри

Початок занять: вересень, січень

 

2.International Foundation Year - Engineering, Computing and Life Sciences

Програма включає в себе академічні модулі, вивчення англійської мови, забезпечуючи повну підготовку до вступу на бакалавріат.

 • Engineering
 • Computing
 • Life Sciences

 

3.International Year One

International Year One - еквівалентний першому року навчання на бакалавріаті. Ідеально підходить для студентів з недостатнім рівнем володіння англійською мовою та академічною підготовкою.

Після успішного закінчення курсу, студенти можуть бути зараховані на 2 курс бакалавріату.

 

 • Business
 • Engineering

Початок занять:

Business:вересень та січень

Engineering: вересень

 

3.Extended International Year One

Це розширений варіант програми International Year One. Програма має більш низькі вимоги до знання англійської мови. Навчання ведеться по одному напрямку – Business. Програма триває три семестри – нульовий, перший і другий.

«Нульовий» семестр присвячений академічним дисциплінам, вивченню англійської мови, вивчає навички особистісного розвитку.

Протягом  1 і 2  семестри, студенти вивчають дисципліни та предмети за обраним напрямком. Процес навчання носить інтенсивний характер і надає студентам фундаментальну базу для успішного продовження освіти. Після завершення навчання студенти вступають на другий курс бакалавріату університету за обраною спеціальністю.

Переваги: 
 • має власну бібліотеку і входить до складу Association of Commonwealth Universities (ACU)
 • єдиний університет на північному - заході Англії, якому було присвоєно статус Skillset Media Academy.
 • входить в десятку кращих навчальних закладів за рівнем викладання та дослідницьких програм.
 • відомий програмою професійної підготовки World of Work
 • премія за підтримку іноземних студентів за результатами досліджень 2018 International Student Barometer
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: