логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Living Learning English

Лондон, Великобританія
Вік: 
10-21 років
Організатор: 
Living Learning English
Мова: 
Англійська

Группа

Школа

Living Learning English (LLE) – це англійська організація, акредитована British Council, яка займається розробкою освітніх мовних програм понад 20 років і спеціалізується на організації інтенсивних курсів для індивідуального навчання з проживанням в сім'ї викладача для дітей, підлітків і дорослих, а також дистанційних курсів (онлайн). Загальновизнано, що проживання і навчання в сім'ї викладача дозволяє отримати унікальний досвід повного занурення в англійську культуру, звичаї і спосіб життя, який вважається безцінним.

Програми, який пропонує Living Learning English, різноманітні: дитина може інтенсивно займатися англійською мовою, комбінувати заняття з культурно-розважальними заходами, екскурсіями або спортом.
Окрім очних програм школа проводить онлайн програми англійської для дітей та дорослих із 2018 року.

Усі викладачі, з якими співпрацює організація, проживають у будинках, що відповідають високим стандартам, з окремою кімнатою для занять та доступом до Інтернету (WI-FI). А самі сім'ї проживають практично в усіх регіонах Великобританії,т ому для того, щоб підібрати програму в бажаному регіоні, звертайтесь до консультантів компанії "Аспект".

Якість наданих програм, а також метод повного занурення - це те, що відрізняє LLE від звичайних мовних шкіл. Вивчайте англійську мову цікаво, інтесивно і ефективно, проживаючи і навчаючись в будинку вашого викладача!

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: