логотип образовательного агентства Аспект

"Аспект" - обучение за рубежом
Нам доверяют своих детей уже 25 лет!

АСПЕКТ

ул. Льва Толстого 25

Киев

Украина

Схема проезда
отзыв о Buckswood, летние каникулы в Англии

Владислав Завадський

1410
Возраст: 
15

Після прильоту і проходження паспортного контролю всіх моїх співвітчизників забрали представники з різних шкіл. Visor Buckswood І я не став виключенням, адже на мене вже чекав чоловік на ім’я Бен, котрий тримав в руках табличку з моїм іменем. Дорога до школи складала 1,5 години під час яких ми обмінювались запитаннями та просто розмовляли. По приїзду (а це було вже о пів на 12 ночі) мене зустріли директор та центральний менеджер, які оформили всі документи та з метою уникнення інцидентів запропонували взяти гроші і документи на зберігання, я погодився і мене провели в кімнату. Там, на той момент, уже проживали двоє хлопців, проте сама кімната була розрахована на 4 людей ( також були 2,3, і 5 місні кімнати), центральний менеджер – Дерел побажав спокійної ночі і пішов. Що ж на рахунок кімнати, то вона була оформлена в модерному стилі, проте меблі були старі та пошарпані, також в ній були 4 сейфи для кожного, проте ключів до них не було, в деяких кімнатах є також і душ, але в мене була тільки раковина. Не маючи сил робити будь що, я ліг на ліжко і заснув.

Зранку ( а починається він там о 7:30) я пішов в душ, після чого снідати. На рахунок їжі в Баксвуді все складно. На сніданок подавали тости, чогоInterere Buckswood явно не вистачило б до обіду, тому я рятувався сандвічами в шкільному кафе. На обід та вечерю страви були завжди різними, але що можна сказати в загальному готують там жахливо. Пройшовши тест для направлення мене в клас, ми пішли на ланч, після чого розпочалися післяобідні розваги. Щодо навчання, то це вже кому як пощастить, вчителі були різні. Протягом навчання проводиться оцінка ваших знань, тобто якщо ваше знання англійської покращилось, то вас переведуть на рівень вище. Також, в разі, якщо ви не задоволені своїм класом, ви можете самі попросити про переведення. Проте, загалом стиль викладання там геть відрізняється від нашого і тому уроки не дуже нудні. З розвагами в boss все гаразд, кожен тиждень новий список розваг, тобто вам навряд чи вдасться потрапити на одну і ту ж саму двічі. Здебільшого вони цікаві, але є й не дуже. Після цього вечеря та вечірні розваги. Також в четвер та суботу екскурсії на цілий день, а в вівторок на пів дня тобто замість пообідніх розваг. В вівторок ми зазвичай їздили в ближнє містечко Хейстінгс,Piere Buckswood та деколи в інші близькі до нас міста. Також деколи поїздка в Хейстінг випадала у вигляді розваг зокрема боулінг чи кіно. В четвер ми по стандарту їздили в Лондон. А щодо суботи то там уже по цікавіше, адже поїздки різноманітні. Зокрема мені пощастило побувати в Брайтоні, Істборні та парку розваг. Щодо парку розваг то зі сторони організаторів було не раціонально влаштовувати поїздку туди у вихідний день, адже для того щоб покататись 20 секунд на американській гірці доводилось простояти зо 2 години в черзі. Але в загалом екскурсії були цікаві, та захоплюючі.

На перший погляд розклад дня здається нудним, але так тільки здається. Привітний персонал, цікаві уроки, багато друзів, та веселі розваги, не дадуть вам засумувати навіть якщо ви поїдете туди на все літо. Найбільш за все мене здивувало те що там люди навіть посідаючи високі посади залишаються простими та відкритими, але це стосується не всіх, є особи котрі не вважають що бути толерантними до дітей це їхній робочий обов’язок. По закінченню трьох тижнівHatman Buckswood я попрощався з усіма та поїхав в аеропорт, де мені випала можливість відшукати самому місце реєстрації та оформлення супроводу для неповнолітніх, я справився з цією задачею і полетів додому. Не дивлячись на всі мінуси (а в порівнянні з плюсами вони геть незначні) я отримав велике задоволення від перебування в цій школі.

Щодо «Аспекту» то їм вдалось висвітлити різні школи, їхні плюси та мінуси, завдяки яким я зміг вибрати школу в якій я хочу провести час. Також минулого року завдяки Аспекту я побував у Единбурзі де також отримав велике задоволення від поїздки, правильно підібраної школи та сім’ї в якій я проживав. Взагалі я вважаю, що мати можливість навчатися закордоном, спілкуватися там з однолітками, та корінними жителями - це чудово. Поїздку можна організувати самому, або з іншими компаніями, але буде краще якщо організацією поїздки та підбором школи буде займатися професійна компанія – це дасть змогу підібрати максимально правильну школу, зекономити ваш час і забезпечить можливість досягнути поставлених цілей.

Оценка: 
Голосов пока нет

Поделиться: