логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Онлайн курси для підготовки до зарубіжної школи

Індивідуальні уроки онлайн дозволять вашій дитині вчитися в зручний для нього час і розробляти програми навчання адаптовані під потреби кожного учня.

Передові світові школи англійської мови розробили власні онлайн платформи, для вивчення загальної англійської дітьми і дорослими, підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови, підготовки до зарубіжній школі, навчання предметів британської або американської школи онлайн, підготовці до экзаменам GCSE, A-level, IB, інтерв'ю та багато чому іншому.

Добре розроблені онлайн платформи дозволяють наступне:

  • Бачити учня викладача, а вчитель учня, легко використовуючи веб-камеру і мікрофон ноутбука;
  • Ділитися документами використовуючи вбудований в платформу месенджер і калькулятор;
  • Взаємодіяти з викладачем на екрані, малюючи фігури, графіки, роблячи написи і використовуючи фонетичні символи;
  • Перевіряти і коригувати вчитель виконання домашнього завдання учням.

Найпопулярніші он-лайн курси для підготовки до зарубіжній школі:

Загальний Курс, англійська для дітей та підлітків. Урокипокрываютвсе навики (читання, письмо, прослуховування, мова, лексика, граматика, вимова).

  • Курси підготовки з академічної англійської, написання есе, англійська для шкільних наукових предметів (хімії, біології, фізики та математики).
  • Підготовка до экзаменів GCSE, A-Levels або IB з кваліфікованим викладачем. Найпопулярнішими предметами для онлайн навчання є: математика, науки, англійська література і мова, бізнес і економіка, історія та географія.Курс підготовки до іспитів можна взяти як талановитим учням, які закінчують школи будинки і хочуть паралельно здати іспити британської школи для подальшого вступу в університети за кордоном, так і тим учням, які не встигають у зарубіжній школі при навчанні в класі і їм необхідний особистий куратор для підвищення успішності, так і тим, хто з якихось причин не зміг скласти іспити зарубіжної школи на бажаний бал і хоче перескласти іспит ще раз.
  • Підготовка до міжнародних экзаменамIELTSи Кембриджських іспитів.
  • Підготовка до вступних тестів до школи за кордоном з англійської, математики, логіки, наук, а також до комплексного экзамену UKiset, який використовується для вступу у рейтингові британські школи.

При бронюванні будь-якого онлайн курсу за школярем призначається окремий викладач (при вивченні спеціалізованих предметів кілька викладачів), який визначає рівень англійської і планує програму відповідно до поставленої сім'єю завдання. Прогрес успішності постійно моніториться, обговорюється з учнем і надсилаються періодичні звіти батькам і агентству.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: