логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Онлайн програми вивчення іноземних мов

Групові онлайн уроки були розроблені провідними мовними школами світу у відповідь на введення всесвітнього карантину і, мабуть, знайдуть постійний попит і популярність. Перевага таких програм в тому, що можна вчити мову в міжнародній групі, як це відбувалося б на уроках в міжнародних мовних школах, але при цьому не потрібно виходити з дому. Уроки проходять весело і ефективно.

Школи пропонують різну інтенсивність занять в групах від 4-5 уроків на тиждень до 20 уроків на тиждень в ранковий час в групах до 12 осіб або маленьких групах до 5 студентів, що і впливає на вартість курсів.

Індивідуальні уроки онлайн дозволять вашій дитині вчитися в зручний час і розробляти програми навчання адаптовані під потреби кожного учня.

Передові світові школи англійської мови розробили власні онлайн платформи для вивчення іноземних мов дітьми і дорослими, підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови, підготовки до зарубіжної школи, вивчення предметів британської або американської школи онлайн, підготовці до екзаменів GCSE, A-level, IB, інтерв'ю та багато чому іншому.

Добре розроблені онлайн платформи дозволяють наступне:

  • Бачити учням викладача, а вчителю учнів, легко використовуючи веб-камеру і мікрофон ноутбука;
  • Ділитися документами використовуючи вбудований в платформу месенджер і калькулятор;
  • Взаємодіяти з викладачем на екрані, малюючи фігури, графіки, роблячи написи і використовуючи фонетичні символи;
  • Перевіряти і коригувати вчителем виконання домашнього завдання учням.

Найпопулярніші он-лайн курси:

  • Загальний Курс, англійська/німецька для дітей та підлітків. Уроки покривають усі навики (читання, письмо, прослуховування, мова, лексика, граматика, вимова).
  • Підготовка до міжнародних екзаменів IELTS та Кембриджських іспитів.
  • Курси підготовки з академічної англійської, написання есе, англійська для шкільних наукових предметів (хімії, біології, фізики та математики).
  • Підготовка до экзаменів GCSE, A-Levels або IB з кваліфікованим викладачем. Найпопулярнішими предметами для онлайн навчання є: математика, науки, англійська література і мова, бізнес і економіка, історія та географія.Курс підготовки до іспитів можна взяти як талановитим учням, які закінчують школи будинки і хочуть паралельно здати іспити британської школи для подальшого вступу в університети за кордоном, так і тим учням, які не встигають у зарубіжній школі при навчанні в класі і їм необхідний особистий куратор для підвищення успішності, так і тим, хто з якихось причин не зміг скласти іспити зарубіжної школи на бажаний бал і хоче перескласти іспит ще раз.
  • Підготовка до вступних тестів до школи за кордоном з англійської, математики, логіки, наук, а також до комплексного экзамену UKiset, який використовується для вступу у рейтингові британські школи.

При бронюванні індивідуального онлайн курсу за школярем призначається окремий викладач (при вивченні спеціалізованих предметів кілька викладачів), який визначає рівень іноземної мови і планує програму відповідно до поставленої сім'єю завдання. Прогрес успішності постійно моніториться, обговорюється з учнем і надсилаються періодичні звіти батькам і агентству.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: