логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Home Language International

Нью-Йорк, США
Вік: 
5-19 років
Організатор: 
Home Language International
Мова: 
Англійська

Группа

Школа

Home Language International - це унікальна компанія, що пропонує вивчати іноземну мову в родині викладача на індивідуальній основі, що дозволяє дитині зануритися в мовне середовище. Такий тип навчання підійде для дітей будь-якого віку. Згідно з цією програмою навчання дитина буде проживати вдома у викладача, під керівництвом якого будуть проходити заняття. Постійне спілкування, крім занять, дозволяє засвоювати новий матеріал, набувати мовні навички набагато швидше і ефективніше, ніж з будь-якою іншою програмою.

Всі викладачі HLI мають університетський ступінь та загальновизнані сертифікати, що підтверджують їх високу кваліфікацію, тому яким би не був рівень знань дитини, вона у будь-якому випадку покращить свої знання і отримає незабутні враження.

Програми HLI різноманітні: дитина може просто вивчати англійську, може комбінувати класи з культурно-розважальними заходами, екскурсіями або заняттями спорту.

Сім'ї, які співпрацюють з HLI, проживають у більшості штатів, тому для того, щоб підібрати програму в бажаному регіоні, звертайтесь до консультантів компанії "Аспект".

Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)

Поділитися: